LUKSUSLIK JA ELEGANTNE

Puidust kasvuhoone ML 1

Lähe puidust kasvuhoone ML 1 on atraktiivne ja kvaliteetne puidust kasvuhoone, mis on valmistatud vastupidavast ning tugevast termopuidust ja 4 mm karastatud klaasist. Lähe puidust kasvuhoone puhul toetub puitraam tugevale alusraamile ja klaasid ulatuvad maani, mis tagab kasvuhoones maksimaalse avaruse ja valguse. Kasvuhoone ML 1 on kõige väiksem mudel meie valikus ning selle klaasilahendus erineb suurematest mudelitest. Puidust kasvuhoone ML 1 on ideaalne aedviljade, maitseainete ja lillede kasvatamiseks.

STIILNE JA PRAKTILINE

Puidust kasvuhoone on sinu aia keskpunkt

Eksklusiivsete värvide ja modernsete materjalidega kvaliteetne termopuidust kasvuhoone annab su aiale luksusliku välimuse. Puidust kasvuhoone tugev ja vastupidav konstruktsioon teeb õige hoolduse korral sellest investeeringu kogu eluks. Lähe stiilne ja praktiline puidust kasvuhoone kaunistab iga koduaeda. Puitraamiga kasvuhoone näeb klassikaliselt hea välja ja on iga aia keskpunktiks. See sulandub hästi aia ülejäänud haljastusega ja on esteetiliselt meeldiv.
KAASAEGSED MATERJALID

Pikk eluiga ja 10 aastat garantiid

Kõrge kvaliteediga ja vastupidavast materjalist Lähe puidust kasvuhoone ML 1 on oskuslikult valmistanud oma ala spetsialistid. Kasvuhoone valmistamisel kasutame ainult looduslikke ja kaasaegseid materjale ning see on projekteeritud spetsiaalselt põhjamaade tingimustesse. Seetõttu pakume kasvuhoone puitkonstruktsioonile garantii 10 aastat ja kasvuhoone oodatav eluiga on 50 aastat.
Loe lähemalt

Tehniline informatsioon