TOOTED

Kõik Lähe kasvuhooned on valmistatud kvaliteetsest Eestis toodetud termotöödeldud männist (termopuidust). Termopuit on puitmaterjal, mille valmistamisel kasutatakse looduslikke meetodeid – soojust ja auru. Termotöötlus parandab puidu tehnilisi omadusi ning termopuit on mittetoksiline, mõõtmetelt stabiilne, mädanemiskindel ja vaiguvaba. Seda saab kasutada igas kliimas. Termopuit on EN 113 standardi järgi klassifitseeritud vastupidavaks (st selle loomulik lagunemiskindlus vastab klass 2 nõuetele).

Termopuidu omadused:

– Stabiilsete mõõtmetega (ei “mängi”)
– Vähenenud niiskusesisaldus
– Parem vastupidavus lagunemisele
– Vähenenud soojusjuhtivus
– Vaiguvaba
– Mittetoksiline

Kõik Meie kasvuhoonete konstruktsioonid on valmistatud väga vastupidavast ja tugevast 92 x 42 mm materjalist.

Kogu kasutatud puitmaterjal on kõrge kvaliteediga, eetiliselt hangitud ja FSC sertifikaadiga.

Kõik meie kasvuhoone elemendid on klaasitud 4 mm karastatud turvaklaasiga vastavalt Euroopa standardile EN 12150.

Karastatud klaasil on mitmeid eeliseid. Visuaalselt on karastatud klaas ilusam kui nö tavaline klaas. Karastatud klaas on ka palju tugevam ning tuuled, lumetormid ja muud ilmastikutingimused ei saa klaaskasvuhooneid nii lihtsalt kahjustada. Samuti on karastatud klaas ohutum, sest purunedes mureneb see tillukesteks tükkideks,  mis ei ole teravad.

Karastatud klaas pakub palju pikemat kasutusiga kui ükski teine ​​kasvuhoonematerjal.

Kõik meie kasvuhooned on võimalik tellida õlitatud või värvitud viimistlusega. Värvikaardi saab laadida alla siit.

Värvikaart

Antud hetkel me ei paku erilahendusega kasvuhoonte valmistamise teenust. Küll aga on võimalik meie standard mudelite juures teha mõningaid muudatusi.

Näiteks:

  1. Uks mõlemas kasvuhoone otsas
  2. Täiendavad katuseluugid
  3. Kasvuhoone pikem kui 4,95 m
Küsi pakkumist

Kõikide Lähe kasvuhoonete puhul kehtib puitraamile garantii 10 aastat ning lisadele (ukselukk, luugiavaja jne) garantii 2 aastat. Klaasidele rakendub piiratud garantii.

Tutvu kindlasti ka garantiitingimustega!

Garantiitingimused

TELLIMINE

Kasvuhoone tellimiseks palun võtke meiega ühendust. Tellimuse vormistamiseks on meil vaja teada järgmist infot.

  1. Valitud kasvuhoone mudel
  2. Kasvuhoone viimistlus
  3. Kas soovite teha kasvuhoone juures muudatusi (lisa uks jne)
  4. Kas soovite ka kasvuhoone paigaldust
Soovin tellida

Anname endast alati parima, et teie tellimus valmiks võimalikult kiiresti. Tavapäraselt on kasvuhoone valmistamise aeg ca 3 nädalat kuid kõrghooajal (aprill – juuni) võib see olla kuni 4 nädalat.

PAIGALDUS

Enamus Lähe kasvuhoonetest vajavad tugevat vundamenti, et tagada kasvuhoonele maksimaalne eluiga. Soovitame valmistada kvaliteetse plaat- või lintvundamendi.

Vundamendi joonised saab laadida alla valitud toote lehelt tehnilise info juurest.

Kõiki Lähe kasvuhooneid on võimalik ka iseseisvalt paigaldada. Selleks on meil olemas põhjalikud paigaldusjuhendid, mille saab laadida alla valitud toote lehelt tehnilise info juurest.

Meie paigaldusmeeskonnal kulub kasvuhoone paigaldamiseks üldjuhul 1 päev. Iseseisval paigaldamisel tasuks arvestada tööde teostamiseks 2 päeva.

Kasvuhoone paigaldamine on vähemalt 2 inimese töö ning ära kunagi ürita seda üksinda paigaldada!

Pakume kasvuhoone paigalduse teenust üle Eesti. Teenus sisaldab kasvuhoone detailide transporti paigalduskohta ning paigaldust.

Teenus ei sisalda vundamendi ja/või kivimüüri valmistamist ning see peaks olema eelnevalt valmis tehtud. Vundamendi joonised leiate valitud toote lehelt tehnilise info juurest.