LUKSUSLIK JA ELEGANTNE

Puidust rõdukasvuhoone

Rõdukasvuhoone pakub täna järjest rohkem huvi hobi aednikele, kuna paljudel meist on oma aia asemel rõdu või terrass. Rõdukasvuhoone loob võimaluse tegeleda taimekasvatusega ka kõige kitsamates oludes. Saate edukalt kasvatada ürte, köögivilju ja oma lemmiktaimi ning nautida seda protsessi sõltumata sellest, kas teil suure või väikese rõduga korter.

Lähe rõdukasvuhoone on atraktiivne ja kvaliteetne puidust kasvuhoone, mis on valmistatud tugevast ja vastupidavast kuumtöödeldud saarepuust ning karastatud turvaklaasist. Selle tugev ja vastupidav konstruktsioon teeb õige hoolduse korral sellest investeeringu kogu eluks.Lähe stiilne ja praktiline rõdukasvuhoone kaunistab iga terrassi või rõdu.

STIILNE JA PRAKTILINE

Puidust rõdukasvuhoone on teie terrassi või rõdu keskpunkt

Eksklusiivse viimistluse ja kaasaegsetest materjalidest kvaliteetne puidust rõdukasvuhoone annab teie rõdule või terrassile luksusliku ilme. Lähe rõdukasvuhoone on kui peen mööbliese, mis täiendab teie terrassi või rõdu interjööri. Rõdukasvuhoone disain on noor ja värske, tõlgendades linnaelu uue kvaliteetse visiooniga.
Terrassikasvuhoone muudab teie väikese väliruumi kompaktseks istutusalaks, mis kasutab saadaolevast ruumist maksimumi ilma muid mugavusi ohverdamata. Lähe rõdu kasvuhoone sulandub hästi ülejäänud mööbliga terrassil või rõdul ja on esteetiliselt nauditav.
KAASAEGSED MATERJALID

Kauakestev ja vastupidav

Lähe puidust rõdukasvuhoone on oskuslikult valmistanud oma ala spetsialistid ning tootmisel kasutame ainult looduslikke ja kaasaegseid materjale (kuumtöödeldud puit ja karastatud klaas). Meie rõdukasvuhoone on loodud spetsiaalselt vastupidavust silmas pidades. Tänu sellele on kasvuhoonel pikk eluiga ning pakume puitkonstruktsioonile garantii 10 aastat.
Klaasist lükanduksed tagavad mugava ligipääsu kasvuhoone sisemusele ning  seadistatavad klaasriiulid annavad võimaluse erineva suurusega pottide ja taimekastide paigutamiseks. Nii uksed kui ka riiulid on ohutuse suurendamiseks valmistatud 5 mm karastatud klaasist. Lükanduksed on vajadusel eemaldatavad laiemate esemete sissepanekuks.
JÄTKUSUUTLIK TULEVIK

Väike süsiniku jalajälg

Meie jaoks on väga oluline roheline ja puhas tulevik. Kombineerides taastuvaid materjale (termopuit ja klaas), käsitööd ja kaasaegseid tehnoloogiaid, loodame saavutada võimalikult väikese ökoloogilise ja süsiniku jalajälje. Selle eesmärgi saavutamisele aitavad kaasa meie puidust kasvuhoonete looduslikud materjalid ja pikk elutsükkel.
Loe edasi

Tehniline informatsioon