LUKSUSLIK JA ELEGANTNE

Puitsokliga kasvuhoone No 9

Lähe puitsokliga kasvuhoone No 9 on atraktiivne ja kvaliteetne puidust kasvuhoone, mis on valmistatud vastupidavast ning tugevast termopuidust ja 4 mm karastatud klaasist. Lähe No 9 puhul on kasvuhoone alumises osas 66 cm kõrgune puidust sokli osa, mis muudab kasvuhoone veelgi vastupidavamaks ning tugevamaks. Puitsokliga kasvuhoone No 9 on saadaval laias valikus õli või värvitoonides, mille hulgast leiab igaüks sobiva. Puitsokliga kasvuhoone No 9 on ideaalne aedviljade, maitseainete ja lillede kasvatamiseks.

STIILNE JA PRAKTILINE

Puitsokliga kasvuhoone on sinu aia keskpunkt

Eksklusiivsete värvide ja modernsete materjalidega kvaliteetne termopuidust kasvuhoone annab su aiale luksusliku välimuse. Puitsokliga kasvuhoone tugev ja vastupidav konstruktsioon teeb õige hoolduse korral sellest investeeringu kogu eluks. Lähe stiilne ja praktiline puitsokliga kasvuhoone kaunistab iga koduaeda. Puitraamiga kasvuhoone näeb klassikaliselt hea välja ja on iga aia keskpunktiks. See sulandub hästi aia ülejäänud haljastusega ja on esteetiliselt meeldiv.
KAASAEGSED MATERJALID

Pikk eluiga ja 10 aastat garantiid

Kõrge kvaliteediga ja vastupidavast materjalist Lähe puitsokliga kasvuhoone No 9 on oskuslikult valmistanud oma ala spetsialistid. Kasvuhoone valmistamisel kasutame ainult looduslikke ja kaasaegseid materjale ning see on projekteeritud spetsiaalselt põhjamaade tingimustesse. Seetõttu pakume kasvuhoone puitkonstruktsioonile garantii 10 aastat ja kasvuhoone oodatav eluiga on 50 aastat.
Loe lähemalt

Tehniline informatsioon