LUKSUSLIK JA ELEGANTNE

Kivisokliga kasvuhoone No 5

Lähe kasvuhoone No 5 on atraktiivne ja kvaliteetne puidust kasvuhoone, mis on valmistatud vastupidavast ning tugevast termopuidust ja 4 mm karastatud klaasist. Lähe kivisokliga kasvuhoone puhul toetub puitraam 60 cm kõrgusele kivist alusmüürile, mis muudab kasvuhoone veelgi vastupidavamaks ning sellel on mitmeid eeliseid. Kasvuhoone on saadaval laias valikus õli või värvitoonides, mille hulgast leiab igaüks sobiva. Kasvuhoone No 5 on ideaalne aedviljade, maitseainete ja lillede kasvatamiseks.

STIILNE JA PRAKTILINE

Kasvuhoone on sinu aia keskpunkt

Eksklusiivsete värvide ja modernsete materjalidega kvaliteetne termopuidust kasvuhoone annab su aiale luksusliku välimuse. Kasvuhoone tugev ja vastupidav konstruktsioon teeb õige hoolduse korral sellest investeeringu kogu eluks. Lähe stiilne ja praktiline kivisokliga kasvuhoone kaunistab iga koduaeda. Kivimüüri ja puitraamiga kasvuhoone näeb klassikaliselt hea välja ja pakub teie kasvuhoonele tugevat ja stabiilset alust, mis kestab kogu elu. See sulandub hästi aia ülejäänud haljastusega ja on esteetiliselt meeldiv.
KAASAEGSED MATERJALID

Pikk eluiga ja 10 aastat garantiid

Kõrge kvaliteediga ja vastupidavast materjalist Lähe kasvuhoone No 5 on oskuslikult valmistanud oma ala spetsialistid. Kasvuhoone valmistamisel kasutame ainult looduslikke ja kaasaegseid materjale ning see on projekteeritud spetsiaalselt põhjamaade tingimustesse. Seetõttu pakume kasvuhoone puitkonstruktsioonile garantii 10 aastat ja kasvuhoone oodatav eluiga on 50 aastat.
Loe lähemalt

Tehniline informatsioon