LUKSUSLIK JA ELEGANTNE

Seinakasvuhoone LT 2

Lähe seinakasvuhoone LT 2 on atraktiivne ja kvaliteetne puidust kasvuhoone, mis on valmistatud vastupidavast ning tugevast termopuidust ja 4 mm karastatud klaasist. Lähe puidust seinakasvuhoone puhul toetub puitraam vastu maja seina ning moodustab sellega terviku. Seinakasvuhoone sobib hästi väiksemasse aeda , kus pole ruumi eraldiseisvale kasvuhoonele.

Puidust seinakasvuhoone LT 2 on saadaval laias valikus õli või värvitoonides, mille hulgast leiab igaüks sobiva. Puidust seinakasvuhoone sobib ideaalselt nii taimede kasvatamiseks kui ka talveaiaks.

STIILNE JA PRAKTILINE

Puidust seinakasvuhoone on sinu aia keskpunkt

Eksklusiivsete värvide ja modernsete materjalidega kvaliteetne termopuidust seinakasvuhoone annab su aiale luksusliku välimuse. Puidust seinakasvuhoone tugev ja vastupidav konstruktsioon teeb õige hoolduse korral sellest investeeringu kogu eluks. Lähe stiilne ja praktiline puidust seinakasvuhoone kaunistab iga koduaeda. Puitraamiga kasvuhoone näeb klassikaliselt hea välja ja on iga aia keskpunktiks. See sulandub hästi aia ülejäänud haljastusega ja on esteetiliselt meeldiv.
KAASAEGSED MATERJALID

Pikk eluiga ja 10 aastat garantiid

Kõrge kvaliteediga ja vastupidavast materjalist Lähe puidust seinakasvuhoone LT 2 on oskuslikult valmistanud oma ala spetsialistid. Kasvuhoone valmistamisel kasutame ainult looduslikke ja kaasaegseid materjale ning see on projekteeritud spetsiaalselt põhjamaade tingimustesse. Seetõttu pakume kasvuhoone puitkonstruktsioonile garantii 10 aastat ja kasvuhoone oodatav eluiga on 50 aastat.
Loe lähemalt

Tehniline informatsioon